ROHELINE LIBLIKAS OÜ

Aadress: Kalju 7-3, Tallinn 10414 

Telefon: +372 5645 4877
E-post: info@mahkmed.eu

 

Reg. nr: 12572829
KMKR nr: EE101680099

Swedbank: EE702200221058628501

Tere!

Mina olen Vicky – nelja lapse ema ja riidest-mähkmete-hull.  Kohe nii hull, et 2013. aastal otsustasin luua Eesti esimese riidest mähkmete e-poe. See on olnud pikk ja väljakutseid pakkuv teekond – vahel raskem, vahel kergem, aga alati põnev. Kõik mu neli last on olnud mulle inspiratsiooniks, katsejänesteks ja modellideks. Nii et tõeline pereettevõte sõna kõige otsesemas mõttes.

Oma lastele mähkmeid valides tahtsin teha beebi- ja keskkonnasõbraliku valiku. Korduvkasutatavate mähkmete teemaga tutvust tehes avastasin, et nende kasutamine Eestis on muu maailmaga võrreldes põhjendamatult ebapopulaarne. Lisaks hakkas silma see, et Eestis pakutavate mähkmete valik on piiratud ning eestikeelne info nende kohta raskesti leitav. Soovides kasutada erinevate tootjate mähkmeid, olin tihti sunnitud tellima neid välismaalt, mis muutis kogu ettevõtmise kallimaks ja ajamahukamaks. Alustades tekkis mul ka terve hulk küsimusi, millele vastuseid otsides kogusin kokku olulise info riidest mähkmete kasutamise ja hooldamise kohta. Nii saigi alguse Mähkmed.eu.

Oma kodulehel tutvustame riidest mähkmete teemat lähemalt, et muuta nende kasutamine lihtsaks ka teiste huviliste jaoks. Meie e-poest leiad ainult parimad riidest mähkmed ja lisatarvikud tuntud ja tunnustatud kaubamärkidelt. Tootevalik laieneb pidevalt ning oleme alati avatud Sinu soovidele ja soovitustele. Olles ise kasutanud enamikku meie e-poes müügil olevates toodetest, saan oma kogemustele tuginedes vastata küsimustele ning anda nõu.

Mul on nii-nii hea meel, et oled meid leidnud!

Päästame koos maailma üks mähe korragariidest mähkmed on keskkonnasõbralikud

Vicky

Ostukorv (0)

Ostukorv