MIKS OSTA RIIDEST MÄHKMEID MEILT?

Meil on suur rõõm Sind siin lehel näha. Sinu rahulolu on meile oluline ja seepärast soovime Sulle pakkuda parimat riidest mähkmete ja nende lisatarvikute ostukogemust.

Sarnaseid poode on loomulikult mitmeid ja seepärast saame aru, et Sul võib tekkida küsimus, miks osta riidest mähkmeid just meie e-poest. Pakume Sulle mitmeid toredaid eeliseid.


Tasuta kohaletoimetamine

tasuta transport


Sa lugesid õigesti – meil on tasuta transport!

Kui tellid tooteid vähemalt 50€ eest, siis on kauba saatmine Sulle sobivasse pakiautomaati täiesti tasuta!


Lai valik riidest mähkmeid

lai kaubavalik

Meie e-poest leiad väga laia valiku kogu maailmas tuntud ja tunnustatud kaubamärkide korduvkasutatavaid mähkmeid ja lisatarvikuid. Mõni ütleb, et isegi nii laia, et võtab silme eest kirjuks! Loomulikult heas mõttes. Näeme oma mähkmevalikuga tõepoolest vaeva, et endale sobiva leiaks kõik ja seda ühest poest. Sa ei pea käima erinevate poodide vahet, et kokku saada kõik vajalik riidest mähkmete kasutusele võtmiseks. 

Lisaks riidest mähkmetele on meie poes müügil ka tooted naistele. Kogu kaup on laos olemas ja postitamiseks valmis. 


Korduvkasutatavad mähkmed järelmaksuga? Täpselt nii!

järelmaksu võimalus

Teame, et uue armsa ilmakodaniku tulekuga on vaja ka tohutult palju muid asju peale mähkmete. Ja samuti tuleb igasugu ootamatusi ette, millega Sa enne ehk arvestanud ei olnud.

Just seepärast otsustasime sellisteks juhtudeks vastu tulla. Nüüd on võimalik suuremate ostude puhul jagada ostusumma kuni kolmeks osamakseks. Tellimuse saad Sa kätte kohe ja esimene makse on alles kuu aja pärast. 0% intress, 0€ lisatasu – ostusumma jääb samaks ning ühtegi lisatasu ei kaasne.


Meil on tasuta tagastamine

tasuta tagastamine

Aga e-poest on keerulisem osta… Eriti raske on seda teha beebide puhul. Sul ei ole ju veel kogemust, mis mõõdus riided ja mähkmed neile kõige paremini sobivad. Samuti kasvavad nad nii tohutult kiiresti ja see teeb e-ostlemise veelgi keerulisemaks.

Ole mureta – meil on tasuta tagastamine. 

Kui Sinu poolt tellitud toode on vales suuruses või ei vasta mingil muul põhjusel Sinu ootustele, siis saad selle 14 päeva jooksul meile tagasi saata. Ainus tingimus on, et toode peab olema koos originaalpakendiga ning ilma kasutusjälgedeta. 

Kui soovid toote tagastada, siis anna sellest meile teada e-posti teel aadressile info@mahkmed.eu.


Kogu vajalik info riidest mähkmete kohta ühest kohast

kogu vajaminev info

Kui Sinu jaoks on riidest mähkmete maailm uus, võib see esialgu segadust tekitada. Oleme kokku kogunud kogu vajamineva informatsiooni riidest mähkmete liikide ja materjalide ning nende kasutamise, hooldamise ja pesemise kohta. Nii ei pea Sa ise enam selle leidmiseks vaeva nägema. See aitab Sul ka kergemini leida üles tooted, mis vastavad just Sinu pere vajadustele.

Lisaks rõõmustame Sind soodsate hindade, pidevalt täieneva kaubavaliku ja sõbraliku teenindusega.

Päästame koos maailma üks mähe korraga!

Ostukorv (0)

Ostukorv