Müügitingimused

Müügitingimused kehtivad Mähkmed.eu (NilsVal OÜ, registrikood 16679175, aadress Astangu 52-53, Tallinn, 13519, Eesti) ja klientide vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Mähkmed.eu veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. Esitades tellimuse Mähkmed.eu veebipoes, nõustub klient alljärgnevate tingimustega ning vastutab, et tema poolt esitatud kontaktandmed ja informatsioon on täpne ja õige. Mähkmed.eu jätab endale õiguse igal ajal ja ette teatamata teha muudatusi müügitingimustes ja hindades.

Hinnad ja tasumine

Kõik hinnad on märgitud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Postikulu lisandub tellimusele vormistamisel ja on ostja kanda.
Mähkmed.eu e-poes on võimalik tellimuse eest tasuda kasutades pangalinke (Swedbank, SEB, Luminor, LHV ja Coop pank), sooritada makse pangaülekandega, tasuda PayPal’iga või Modena järelmaksuga.

Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui klient on tasunud 100% tellimuse summast (v.a. Modena järelmaksuga tasumisel). Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita (nt ostukorvi lisamisel).

Kasutades pangalinki, tuleb peale tasumist vajutada lingile „Tagasi kaupmehe juurde“, mis viib tagasi meie e-poodi, kus kuvatakse lõplik ostu vormistamise info ning tellimuse number. Täiendavalt saadame tellimuse info ka e-posti teel.

Juhul, kui valid makseviisiks pangaülekande, palume tasuda NilsVal OÜ arveldusarvele Coop Pangas EE694204278627899600. Pangaülekandega tasumisel palume selgituse lahtrisse märkida tellimuse number. Ülekandega tasumist ootame tellimuse esitamisest alates viie (5) päeva jooksul. Kui makse ei ole selle aja jooksul meieni jõudnud, eeldame, et soovid tellimusest loobuda ning see tühistatakse.

Meie e-poest ostmine on turvaline. Sinu isikuandmeid ei avaldata kõrvalistele isikutele. Kasutame Sinu andmeid ainult tellimuse täitmisel ning vastavalt Sinu nõusolekule ka eripakkumiste edastamiseks.

Saatmiskulud ja kohaletoimetamine 

Saatekulu tasub tellija ja see lisatakse arvele. Sul on võimalik valida nelja erineva kohaletoimetamise viisi vahel. Hinnad sisaldavad käibemaksu, on fikseeritud ning ei olene paki kaalust.

Omniva pakiautomaadi teenus – 2,95 €
Endale sobiliku pakiautomaadi saad valida tellimuse esitamisel. Omniva pakiautomaadid asuvad üle terve Eesti. Sinu tellimuse jõudmisel valitud pakiautomaati saadetakse Sulle paki saabumise kohta SMS sõnum. Sõnum sisaldab pakiautomaadi asukohta ja personaalset uksekoodi, mille alusel Sa oma paki kätte saad. Saadetisi hoiustatakse tasuta Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sõnumi saabumisest Sinu mobiiltelefoni.

Omniva postkontori teenus – 4,95 €
Endale sobiliku postkontori või postipunkti saad valida tellimuse esitamisel. Eesti Posti postkontorid ja postipunktid asuvad üle terve Eesti. Sinu tellimuse jõudmisel valitud postkontorisse saadetakse Sulle paki saabumise kohta SMS sõnum. Pakile järele minnes võta kaasa isikut tõendav dokument.

Omniva kuller – 5,95 €
Kuller toob Sinu tellimuse Sulle koju kätte või mujale vastavalt kohaletoimetamise aadressiks märgitud andmetele. Kuller helistab saajale ja lepib kokku sobiva kohaletoimetamise aja. Ebaõnnestunud väljastuskatse korral jääb saadetis hoiule postkontorisse ning saajale edastatakse postisaadetise saabumise teade SMS-i teel.

Itella SmartPOST Eesti pakiautomaadi teenus – 2,95 €
Endale sobiliku pakiautomaadi saad valida tellimuse esitamisel. Itella SmartPOST pakiautomaadid asuvad üle terve Eesti. Sinu tellimuse jõudmisel valitud pakiautomaati saadetakse Sulle paki saabumise kohta SMS sõnum. Sõnum sisaldab pakiautomaadi asukohta ja personaalset uksekoodi, mille alusel Sa oma paki kätte saad. 

Itella SmartPOST Soome pakiautomaadi teenus – 12,95 €
Endale sobiliku pakiautomaadi saad valida, kui oled tellimuse vormistamisel valinud riigiks Soome. Itella SmartPOST pakiautomaadid asuvad üle terve Soome. Sinu tellimuse jõudmisel valitud pakiautomaati saadetakse Sulle paki saabumise kohta SMS sõnum. Sõnum sisaldab pakiautomaadi asukohta ja personaalset uksekoodi, mille alusel Sa oma paki kätte saad

Kui Su tellimus ületab 50€, siis on transport Omniva ja Itella SmartPOST Eesti pakiautomaati ning Eesti Posti postkontorisse tasuta.

Sinu tellimus jõuab kohale 1-5 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Kui mingil põhjusel tellimuse täitmine viibib, võtame Sinuga koheselt ühendust.

Toodete tagastamine

Kui Sa ei ole saadud kaubaga rahul, on Sul õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressile info@mahkmed.eu. Kauba tagastamine on tasuta. Tagastatav kaup tuleb tagasi saata 14 päeva jooksul alates tagastamisest teatamisest. Tooted palume korralikult pakkida, et vältida vigastusi. Raha tagastatakse ostja kontole hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba meieni jõudmise hetkest.

Pretensioonide esitamine

Mähkmed.eu vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kaubaüleandmisest ostjale.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada pretensioon meiliaadressile info@mahkmed.eu

Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest. 

Mähkmed.eu ei vastuta:

  • puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale,
  • defektide eest, mis on tekkinud toote ebaõige hoiustamise ja mittesihipärase kasutamise tulemusena,
  • toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Mähkmed.eu vastutab, asendame puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastame ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Mähkmed.eu vastab kliendi esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

Kui kliendil on Mähkmed.eu osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@mahkmed.eu või helistada telefonil: +372 5170 510. Kui klient ja Mähkmed.eu ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada kliendi ja Mähkmed.eu vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Klient võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Lisainfo

Kui Sul tekib küsimusi, siis võta julgelt meiega ühendust, püüame Sind aidata igal võimalikul moel.
Helista tööpäeviti kell 10.00-18.00 tel +372 5170 510 või kirjuta meile info@mahkmed.eu

Meeldivat ostlemist soovides,

Sinu Mähkmed.eu

Ostukorv (0)

Ostukorv