Soodus toode - Charlie Banana® ühekordsed mähkmesisud (32 tk) Uus toode - Charlie Banana® ühekordsed mähkmesisud (32 tk)

Charlie Banana® ühekordsed mähkmesisud (32 tk)

Original price was: 15,00 €.Current price is: 7,50 €.

Laost otsas

Hübriidmähkmete ühekordsed mähkmesisud  sobivad kasutamiseks lisaks Charlie Banana mähkmetele ka teiste kaubamärkide mähkmetes. Kui teatud olukordades (näiteks reisidel või külaskäikudel) võib riidest mähkmete kasutamine tunduda keerulisem, siis pakuvad need mähkmesisud lapse- ja keskkonnasõbralikumat alternatiivi tavalistele ühekordsetele mähkmetele. Ühekordseid mähkmesisusid on soovitav kasutada ka siis, kui oled lapse nahale kandnud mähkme kreemi või salvi, sest need on pesemisel raskesti eemaldatavad ning võivad vähendada riidest mähkmete lekkekindlust. Mähkmesisud on hüpoallergilised. Need ei sisalda kloori, plastikut, lõhna- ega värvaineid. Välimine kiht on tehtud eriti pehmest bambuskiust ning sisu biolagunevast tselluloosi kiust. Võib kasutada ka koos riidest sisuga, et suurendada imavust. Pärast kasutamist viska sisu ära ning pesu mähkmekate puhtaks.

Materjal: välimised kihid – 100% bambusviskoos, sisemine kiht – 73% tselluloosi kiud, 27% SAPid (eriti imavad polümeerid)

Kasutamisjuhised: aseta ühekordne mähkmesisu mähkme esiosa siseküljel oleva serva alla

Pakis: 32 tk

Ühikuhind: 0,47 € / tk

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Charlie Banana® ühekordsed mähkmesisud (32 tk)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga