Soodus toode - EcoEgg® pesumasina detox tabletid (6 tk)

EcoEgg® pesumasina detox tabletid (6 tk)

Original price was: 6,95 €.Current price is: 3,50 €.

Laost otsas

Tootekood: EE_DetoxTablets Kategooriad: , , Silt:

Detox Sinu pesumasinale!

Kõik pesumasinad vajavad aeg-ajalt puhastamist, eriti kui pesed väga määrdunud pesu nagu näiteks riidest mähkmed. Samuti ladestuvad sinna pesuvahendi jäägid, mis võivad põhjustada ebameeldivat lõhna. Ladestunud jäägid muudavad pesumasina vähem efektiivseks või võivad koguni põhjustada masina rikkeid.

Ecoegg pesumasina detox tabletid teevad pesumasinale sügavpuhastuse. Soovitame kasutada ühe tableti korra kuus, et hoida oma pesumasin töökorras.

Koostissodium percarbonate, acifloctin, sodium bicarbonate, sodium carbonate

Kasutamine: Võta tablett pakendist välja ja pane tühja pesumasina trumlisse. Pane pesumasin tööle kõige kuumema ja pikema programmiga. Ära pane masinasse midagi peale tableti. Päras tableti kasutamist on Sinu pesumasin puhas katlakivist, pesuvahendite jääkidest ning ebameeldivatest lõhnadest.

Komplektis: 6 tabletti, 6 kuu varu

Ühikuhind: 1,16 € / tk

Ettevaatust! Ohtlik allaneelamisel. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silmaga kokkupuutel loputada koheselt rohke veega ning pöörduda arsti poole.

Arvustused

  1. Berit

    EcoEgg puhastustabletid on meil nüüdseks juba aastaid kasutuses, et pesumasinale igakuiselt puhastust teha, toimivad hästi ja teevad masina puhastamise hästi lihtsaks.

  2. Triin

    Kasutame Ecoegg kapsleid igakuiselt ja pesumasin tänab ???? Lihtne ja mugav kasutada ????

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga