GroVia® veekindel mähkmekate (krõpsudega)

15,79 

Laost otsas

Tootekood: GV_HybridHook&LoopShell_Marsala Kategooriad: , , , , , Silt:

Veekindel hübriidmähkmekate, mille sees saab vastavalt vajadusele kasutada nii riidest pestavaid mähkmesisusid kui ka ühkordseid sisusid. Mähkmekatte sees on trukid, mille külge saab kinnitada GroVia mikrokiust või orgaanilisest puuvillast mähkmesisu. GroVia mähkmesisudel on veekindel väliskiht, mis hoiab ära mähkmekatte määrdumise. Seega pole mähkmekatet vaja vahetada igal mähkmevahetusel, vaid siis, kui see määrdub. Mähkmesisu vahetada vastavalt vajadusele. Suurust saab parajaks kohandada mähkmekatte esiküljel olevate trukkide abil. Eriti mugav krõpskinnis teeb mähkme vahetamise sama lihtsaks nagu ühekordsete mähkmetega.

Suurus: üks suurus sobib sünnist kuni mähkme-ea lõpuni (3,6–16 kg)

Kinnise tüüp: krõpskinnis

Materjal: sisemine kiht – polüester võrkkangas; välimine kiht – veekindel polüester TPU

Kasutamisjuhised: Kinnita mähkmesisu trukkidega mähkmekatte külge ja mähe ongi kasutamiseks valmis. Ühekordset sisu kasutades pane see lihtsalt katte sisse vastu lapse nahka. Pese mähkmekate enne esmakordset kasutamist läbi. Määrdunud katet hoiusta kuivas veekindlas kotis, eelnev leotus pole vajalik. Ära kasuta pesuvalgendit, ensüümidega pesuvahendit ega pesupehmendajat. Enne pesu sulge krõpskinnised.

Arvustused

  1. Berit

    Grovia katete krõps-kinnitus on üks meeldivamaid – tänu sellele, et haakuv pehme osa on mähkmel terve ülemise serva ulatuses, siis ei jää ebamugavaid servasid kuskilt last häirima. Trukiga kinnitatav sisu püsib kindlalt paigal ja kaussjas kuju aitab hästi lekkekindlusele kaasa.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga