Snappi® mähkmete kinnitaja

2,46 

Laost otsas

Tootekood: snappi Kategooriad: , Silt:

Snappit kasutatakse nelinurkmähkmete ja eelvolditud mähkmete kinnitamiseks. T-kujuline elastne mähkmekinnitaja hoiab otstes olevate kinnitushammaste abil mähkme kenasti paigas ning aitab vältida lekkeid. Snappi on ohutum ja lihtsamini kasutatav alternatiiv haaknõelale.

Kasutamisjuhised:
1. Enne kasutamist venita snappit igas suunas mõned korrad. Nii muutub see elastsemaks, on kergemini kasutatav ning see kinnitub kindlalt mähkme külge, hoides selle paigal.
2. Hoia ühe käega mähet paigal ning teise käega kinnita snappi kolme sammu abil:
Pildiotsingu snappi tulemus
Snappi peaks nüüd muutuma T-kujulisest Y-kujuliseks. Kinnitamise ajal hoia snappit laiadest otstest, mitte otstes olevatest aasadest.
3. Veendu, et snappi kõik kolm otsa on hammaste abil korralikult mähkme kanga külge kinnitunud – nii võid olla kindel, et mähe püsib paigal.
4. Kasuta snappiga kinnitatud mähkme peal mähkmekatet, et vältida olukordi, kus snappi kinnitus tuleb lahti ja selle hambad jäävad millegi muu külge peale mähkme.
5. Snappit ei soovitata kasutada kootud või õrnast materjalist mähkmetel, kuna selliste materjalide külge ei haaku hambad hästi ja õhukesest kangast võivad hambad läbi ulatuda ning vigastada lapse nahka.

Tähelepanu!
Snappi ei ole mänguasi ja see on mõeldud kasutamiseks ainult täiskasvanute poolt.
Ära kasuta snappit lapsel, kes oskab selle ise mähkme küljest eemaldada, kuna otstes olevad kinnitushambad on teravad.
Ära jäta snappit päikese kätte, kuna päike võib kahjustada snappi materjali.
Kui snappi ei ole parajasti kasutuses, siis pane see puhkeasendisse – tõsta otstes olevad kummiaasad hammaste peale (vaata allolevat pilti).
Seotud kujutis

Suurus

Suurus 1, Suurus 2

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Snappi® mähkmete kinnitaja”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga