Uus toode - WeeKing® lanoliin 450g

WeeKing® lanoliin 450g

28,00 

Laost otsas

Tahket lanoliini kasutatakse villasele mähkmekatte vetthülgavaks muutmiseks.

  • Pestitsiidivaba
  • Niisutab ja parandab kuiva nahka
  • Ohutu kokkupuutel beebide õrna nahaga
  • Vastab Euroopa farmakopöa nõuetele*

KUIDAS KASUTADA:

NB! Lanoliinita alati ainult 1 kate / sama värvi katted korraga ühes anumas! Isegi kui kate pesus värvi ei anna, võib ta lanoliini segus ligunedes seda ikkagi teha.

1. Lisa pisike lusikatäis (umbes 5 grammi) lanoliini ja kuhjaga lusikatäis (7-8 grammi) seebihelbeid poole tassi kuuma vee sisse. Sega veidi ja lase siis seebil ja lanoliinil paar minutit sulada.

2. Sega kuni segu muutub piimjasvalgeks. Saad kontrollida kas seepi on piisavalt, kui segu enam ei keerle ja pinnale õlitilgakesi ei kogune. Kui koguneb, siis lisa pisut seebihelbeid juurde.

3. Nirista tassi pisut sooja vett, et segu pisut maha jahutada.

4. Kalla suurde kaussi või purki 1 liiter toasooja vett. Nirista vaikselt, samal ajal segades, lanoliinisegu sinna sisse.

5. Pane kate vaikselt vedeliku sisse. Vaata, et kate oleks ilusti veega kaetud. Jäta kate vähemalt 2 tunniks (või kuni segu on täiesti jahtunud) vette ligunema. Kate võib segus ka üle öö olla – sellest ei juhtu midagi.

6. Pigista üleliigne vesi kattest välja ja loputa toasooja veega seni, kuni loputusvesi on selge (kogu seep on kattest välja loputatud)

7. (vajadusel) Kui kate on uus ja lanoliinitad seda esimest korda, siis korda samme 1-6 veel 2 korda. Lanoliinitamiste vahepeal ei ole tarvis katet kuivatada ja saad protsessi kiirendada, kui enne uude lanoliinisegusse katte panemist loputad seda külma veega. Lisaks – ära lase eelmisest lanoliinitamisest alles jäänud segu raisku – kasuta seda uue segu tassis jahutamiseks ja purki/kaussi lisa ainult niipalju käesooja vett juurde, et kate oleks kaetud.

8. Keera kate rätikusse ja pigista välja nii palju vett kui saad. aseta kuivama tasasele pinnale.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “WeeKing® lanoliin 450g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga